parapety - oferta ogólna

Parapety zewnętrzne


 


Dlaczego montuje się parapety zewnętrzne?

 
Parapety zewnętrzne należą do grupy obróbek blacharskich. Chronią elewację budynku przed zaciekami i wilgocią. Oprócz tego pełnią rolę dekoracyjną i ozdobną.
 

Na co zwrócić uwagę wybierając parapet zewnętrzny?

W Polsce panujący klimat i zmienność temperatur sprawia, że wybierając parapety zewnętrzne należy zwracać uwagę na ich trwałość, grubość oraz wykonanie. Przy wyborze koloru parapetów zewnętrznych należy myśleć o kolorze dachu, kolorze rynien i rur spustowych oraz kolorze okien. Pamiętajmy, że parapet jest ładnym podkreśleniem stylu w jakim dom lub inny budynek został zaprojektowany.
 
 

Jakie parapety zewnętrzne sprzedaje firma Deli?

W ciągłej sprzedaży mamy największy w Krośnie wybór parapetów zewnętrznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdują się:

 

→ PARAPETY STALOWE 

→ PARAPETY STALOWE DREWNOPODOBNE

→ PARAPETY ALUMINIOWE

→ PARAPERTY ALUMINIOWE typu ALUPŁYTKA

 

 

Parapety wewnętrzne


 
 


Dlaczego montuje się parapety wewnętrzne?

 
Parapety wewnętrzne są uzupełnieniem aranżacji domu, biura, budynku usługowego.
 


Na co zwrócić uwagę wybierając parapet wewnętrzny?

 
Na przestrzeni ponad 10 lat działalności firmy zauważyliśmy następujące cechy, którymi kierują się klienci wybierając parapet wewnętrzny. Są to:  kolor okien, rodzaj pomieszczenia, trwałość po latach eksploatacji, łatwość utrzymania czystości, kolor innych dodatków, funkcjonalność, estetyka oraz zasobność portfela.
 
 

Jakie parapety wewnętrzne sprzedaje firma Deli?

W ciągłej sprzedaży mamy największy w Krośnie wybór parapetów wewnętrznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdują się:

 


 

Dojazd od ulicy Podkarpackiej z drogi krajowej 28 od strony drogi w kierunku SANOK i od drogi w kierunku JASŁO.        → pobierz MAPĘ