DELI - o firmie

 

Największa hurtowania parapetów w Krośnie

Firma DELI powstała w 2007 roku w Krośnie. Została ona założona przez Bogumiłę i Łukasza Delimatów. W 2015 roku otworzyliśmy duży magazyn, który pozwala naszym klientom na zakup parapetów i obróbek od ręki. Obecnie nasza firma, jest największą hurtownią parapetów w Krośnie.
 

Parapety zewnętrzne i wewnętrzne. Obróbki blacharskie

Specjalizujemy się w produkcji parapetów zewnętrznych i obróbek blacharskich. W ofercie posiadamy również parapety wewnętrzne z kamienia, drewna lub PCV.

Parapety i obróbki wykonujemy z blach stalowych powlekanych, aluminiowych i ocynkowanych. Stosujemy towar polskich producentów najwyższej jakości. Posiadamy park maszynowy pozwalający wykonać dowolny kształt i rozmiar parapetów lub obróbek.
 

Sprzedaż, montaż, fachowe doradztwo

Obszar naszego działania to Polska południowa oraz Słowacja i Węgry. Pracownicy naszej firmy posiadają wykształcenie budowlane jak i wieloletnie doświadczenie, które pomaga naszym klientom wybrać odpowiedni rodzaj materiału i sposobu wykonania.

Doradztwo i konsultacje szczególnie cenią sobie nasi nowi klienci polecając naszą firmę kolejnym kontrahentom co jest najlepszą reklamą firmy. Zapewniamy klientom bezpłatny pomiar i konsultacje na budowie oraz transport towaru. Wykonujemy montaż parapetów i obróbek blacharskich u naszych klientów. Zlecenia realizujemy terminowo, udzielamy gwarancji na nasze wyroby i usługi.


 
Zapraszamy
Bogumiła i Łukasz Delimata